Hakkımızda

Seha Vinç İmalat San. ve Tic.Ltd.Şti. olarak 2005 yılından beri faaliyet göstermiş olduğumuz vinç sektöründe yaptığımız projeler ile kalitemizi kanıtladık ve kendimize daha büyük hedefler koyduk. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda standart ürünler dışında özel üretim vinçlerimizide ürün gamımıza ekledik.

3.000m² kapalı alan ile toplamda 20.000m² fabrikamızda Türkiye’nin ve dünyanın kabul ettiği DIN standartlarında vinçler üretiyoruz. Ürünlerimizi insan hayatının herşeyden önemli olduğunun ve yaptığımız işte hatanın kabul edilemeyeceğinin farkında olarak son sistem güvenlik donanımları ile donattık.

Piyasadaki rakiplerimizden mühendislik ve AR-GE’ye verdiğimiz yatırımlar ile ayrılıyoruz. Ürünlerimizin %90’ınını firmamızın kendi bünyesinde imal etmektteyiz. Bu sayede ürünlerimizi en verimli hale getiriyoruz.

Seha Vinç İmalat San. ve Tic.Ltd.Şti. olarak ürettiğimiz her ürünün arkasındayız. Türkiye’nin aydınlık geleceği, sanayisinin gelişmesi ve emin adımlarla büyümesine sağladığımız katkıdan dolayı gururluyuz.

Test Kulesi

100 tona kadar test kapasitesine sahip test kulesine Türkiye’de sadece bizim firmamız sahiptir. Test kulesi Yıldız Teknik Üniversitesi onaylıdır. Üretilen vinçler müşteriye teslim edilmeden önce burada kontrol edilir. Statik ve dinamik testleri yapılır. Herhangi bir sorunla karşılaşılmayan ürünler müşteriye teslim edilir.


Neden SEHA tercih etmeliyim?


Saygılarımızla,
Seha Vinç İmalat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.